Hakkımızda

FAME MODEL OF TURKEY KURUCU BAŞKAN

Merhaba,

Uzun yıllar sektörde çeşitli departmanlarda görev almış profesyoneller, profesyonel olmaya inanmış arkadaşlarımızla, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve imkanlarımızı daha geniş kitlelere yaymak ve gerçek anlamda faydalı olabilmek için kullanmamızın yararlı olacağını inanarak bir yola çıktık.

Hepimizin vazgeçilmez hayalleri ve hedefleri vardır. Bazılarımız her yaptığı işte başarılı olmak için uğraşır, bazılarımız da yakaladığı şöhret ile kazanmak ve mutlu olmak ister.

Her yaptığımız çalışmayla, Türkiye’de Yarışma sektörüne yeni bir vizyon katmak istedik. Bunu 2021- 2023 Fame Model Of Turkey Final gecelerin de ispat ettik… Şimdi de sizlere yine keyif, huzur, güven duyabileceğiniz Fame Model Of Turkey 2024 Yarışma Finalini hazırlıyoruz.

Şöhret yolunda ilerlemek isteyen gençlerimize destek vermek en başta isteğimiz. Sektöre yeni yüzler, yeni yetenekler kazandırmak çeşitli organizasyonlara katılmalarını sağlayarak model olarak da başarılı  ve şöhret olmalarını sağlamak  istiyoruz.

2024 Fame Model Of Turkey Yarışmasında,  Final adaylarımızı belirlemek için kayıtlarımız açılmıştır.

Modellik kriterlerine uygun Bay ve Bayan adaylar famemodelofturkey.com.tr sitemize başvurarak kayıt başvurularını yapabilirler.  2024 Yılı içinde Final Galamız gerçekleştireceğiz sitemizden an ve an takip etmenizi istiyoruz. Ayrıca Yarışma komitemiz tüm başvurulara bireysel olarak  katılımcılara cevap verecektir.

Yola çıkarken Yarışma sektöründe yapılan tüm  organizasyonları inceleyerek ve birçok değere katkıda bulunmaya çalışan bizler, bu görevin çok daha büyük sorumluluklar getirdiğinin bilincindeyiz.

Bireysel hak ve özgürlüklere saygılı, toplumsal gelişimi destekleyen, güvenilir, yenilikçi, tarafsız, dinamik bir anlayışla bizimle birlikte olanlara sorumluluk güvencesiyle, Fame Model Of Turkey dünyasını sizlere tanıştırmak istiyoruz…

Şimdi Fame Model Of Turkey ile sizlerleyiz… Sosyal medya kanalları sayesinde Yarışma Organizasyon dünyası artık her yerde paylaşılıyor, yayınlanıyor ve daha önemlisi daha geniş kitlelere ulaşıyor! Ancak sanırım kafalar çok net değil. Hatta çok karışık. Bu bizim hayatta kaçırmayacağımız bir meydan okumaydı ve böylece Fame Model Of Turkey ile bu platformlarda da olmak istedik…

Ruhi Anılan

Kurucu Başkan…

Sevgiyle, Saygıyla…